صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
محله خبر
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

دلخوری شدید علی سامره از برنامه نود

علی سامره مهاجم سابق تیم ملی و استقلال که از پیشکسوتان خوشنام آبی پوشان به شمار می آید از آنچه که در برنامه نود علیه وی منتشر شد به شدت عصبانی و دلخور است.

سامره که چند فصلی هدایت تیم امیدهای استقلال را برعهده داشت در پی حضور حسن روشن به عنوان مدیر آکادمی از باشگاه استقلال بیرون آمد. سامره که فوتبالیستی خوش اخلاق و موفق بوده است، در پوشش نود به ماجرای تیم پایه استقلال مورد قضاوت هایی قرار گرفته که به هیچ وجه خوشایند وی و نزدیکانش نیست چراکه اقلا در سابقه فوتبالی وی لکه ای از بی اخلاقی به چشم نمی خورد.


این ملی پوش سابق ایران که اصل رد و بدل شدن مبالغ مالی را در تیم های پایه استقلال رد نمی کند، این کار را با مجوز هیات مدیره  و برای جبران هزینه های نگهداری تیم های پایه استقلال انجام داده است. به این ترتیب که والدین متمول سه بازیکن هزینه های نگهداری تیم های پایه را با مبالغی برعهده داشته اند.


در حال حاضر نکته مهم این است که باشگاه استقلال خود را از موضوع کنار کشیده و توضیحی در مورد مساله مهم چگونگی تامین هزینه های تیم های پایه و چرایی عدم ورود به این مساله نمی دهد و تقصیر این ماجرا هم بر گردن کسی انداخته شده است که به قول خودش آش نخورده و دهان سوخته حاصل کار او در تیم امیدهای استقلال است.


با سامره گفت و گوی صریح و روشنگرانه ای را انجام خواهد داد تا هواداران فوتبال از کم و کیف این ماجرا آگاه بشوند.

 

 

ورزش سه //

شناسنامه


کدخبر: ۱۳۳۱۵۳
تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱     ساعت: ۱۱ : ۳۷
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: محله خبر       زیرسرویس: ورزشی
انتشار:
ارسال نظر


نام :*
ایمیل:
نظر :*
ارسال
نظرات


کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه خبری متعلق به سرزمین ارتباطات میباشد.
  • ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۷ دي
  • ٢٩ ربيع الثاني ١٤٣٩
  • Jan 17 2018