صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
محله خبر
موفقیت و کارآفرینی
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

فشار سناتورهای آمریکایی برای بستن حساب‌های رهبر انقلاب و ظریف در توییتر!

تد کروز، تام کاتن، مارشا بلکبرن و مارکو روبیو در نامه خود اشاره کرده‌اند که آیت الله خامنه‌ای و محمدجواد ظریف، در فهرست تحریم‌های ایالات متحده قرار دارند.

چهار تن از نمایندگان جمهوری‌خواه در مجلس سنای آمریکا، در نامه‌ای مشترک خطاب به جک دورسی، مدیرعامل شبکه اجتماعی توییتر، از او خواستند حساب‌‌های کاربری آیت الله خامنه‌ای، رهبر معظم جمهوری اسلامی ایران و محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان در این شبکه اجتماعی بسته شود.

 

تد کروز، تام کاتن، مارشا بلکبرن و مارکو روبیو در نامه خود اشاره کرده‌اند که آیت الله خامنه‌ای و محمدجواد ظریف، در فهرست تحریم‌های ایالات متحده قرار دارند. آنها مدعی شده اند که شرکت‌های آمریکایی از ارائه هرگونه کالا یا خدمات به مسئولان ایرانی، شامل خدمات مبتی بر اینترنت، منع شده‌اند و بدین ترتیب باید ارائه خدمات توئیتر به آنها قطع شود.

 

به گزارش ایران اینترنشنال، ماه گذشته هم تد کروز و تام کاتن، به‌همراه دو سناتور جمهوری‌خواه دیگر، در نامه‌ای به ویلیام بار، دادستان کل ایالات متحده، از او خواستند به اتهام‌های مطرح شده علیه نایاک، «شورای ملی ایرانیان آمریکا» رسیدگی شود. در این نامه مشترک، برنامه‌ریزی و هماهنگی «نایاک» برای برگزاری جلسه محمدجواد ظریف، نماینده وقت ایران در سازمان ملل متحده، مصداقی از نقض قانون موسوم به «ثبت عوامل خارجی در آمریکا» معرفی شده است.

 

منبع: جام نیوز

شناسنامه


کدخبر: ۲۱۷۸۴۴
تاریخ: ۱۳۹۸/۱۱/۱۹     ساعت: ۹ : ۵۵
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اخبار سیاسی       زیرسرویس: اخبار سیاسی
انتشار:
ارسال نظر


نام :*
ایمیل:
نظر :*
ارسال
نظرات


کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه خبری متعلق به سرزمین ارتباطات میباشد.
  • ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ بهمن
  • ٢٣ جمادي الثانيه ١٤٤١
  • Feb 18 2020