صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
محله خبر
موفقیت و کارآفرینی
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

هشدار درباره تبعات سنگین بی‌توجهی به افزایش تلفات انسانی کرونا در مازندران | آقای رئیس جمهور به مازندران بیاید

منتخب مردم بابل در مجلس یازدهم با هشدار در مورد تبعات سنگین بی‌توجهی به افزایش تلفات انسانی ناشی از ویروس کرونا در مازندران خواستار بازدید میدانی رئیس‌جمهور و اعضای دولت از این استان شد.

 دکتر علی کریمی منتخب مردم بابل در مجلس یازدهم از روند روبه رشد شمار مبتلایان به ویروس کرونا در مازندران ابراز نگرانی کرد.

وی گفت: براساس اعلام مقامات مسؤول آمار افراد مبتلا به ویروس کرونا در مازندران از مرز 650 تن گذشت که موجب نگرانی شدید مردم و مسؤولان این استان شد.

کریمی با اشاره به جایگاه ملی مازندران از نظر کشاورزی و گردشگری و نزدیکی به پایتخت، خسارت‌های اقتصادی و بهداشتی ناشی از همه‌گیری ویروس کرونا را در این استان بسیار سنگین دانست.

این مسؤول عنوان کرد: توجه ویژه ستاد ملی مقابله با کرونا به میزان شیوع نگران‌کننده این ویروس در مازندران و گیلان که به وضعیت قرمز رسید ضرورت دارد، دولت در مدیریت میدانی کنترل ویروس کرونا باید مسؤولیت این کار را به گروه دیگری واگذار شود.

وی اعلام کرد: بی‌برنامه بودن دولت در تعیین ساعات کار ادارات، رفع قرنطینه استان‌های شمالی و نیز عدم شفافیت در اطلاع‌رسانی پیرامون این موضوع و اجرای طرح‌های بهداشتی در مناطق پرخطر کشور ضرورت دارد مسؤولیت این مهم باید به نیروهای پرتوان مسلح به ویژه سپاه و بسیج که کارنامه موفقی در کنترل بحران‌ها دارند، واگذار شود.

کریمی اضافه کرد: انتظار می‌رود رئیس جمهور و اعضای دولت با حضور در مازندران و ارزیابی بهینه وضعیت آلودگی مناطق پرخطر و بررسی چگونگی خدمات‌رسانی به بیماران، علاوه بر رفع نقصان این عرصه روند درمان و کمک‌رسانی به مردم آسیب‌دیده و بیماران را شتاب بخشند.

منتخب مردم در مجلس یازدهم تصریح کرد: هرگونه اهمال، سهل‌انگاری و بی‌تدبیری در عرصه تصمیم‌سازی راهبردی برای کنترل ویروس کرونا در سطح ملی و استانی تبعات سنگینی بر جای خواهد گذاشت.

 

منبع: همشهری آنلاین به نقل از فارس،

شناسنامه


کدخبر: ۲۲۰۹۱۸
تاریخ: ۱۳۹۸/۱۲/۱۹     ساعت: ۷ : ۴۳
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اخبار سیاسی       زیرسرویس: اخبار سیاسی
انتشار:
ارسال نظر


نام :*
ایمیل:
نظر :*
ارسال
نظرات


کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه خبری متعلق به سرزمین ارتباطات میباشد.
  • ۱۳۹۹ يکشنبه ۱۰ فروردين
  • ٤ شعبان ١٤٤١
  • Mar 29 2020