صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
محله خبر
موفقیت و کارآفرینی
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

توطئه موسوم به معامله قرن، توجه به راهبرد مقاومت را در میان فلسطینیان بیشتر کرده است

امام جمعه فردیس با اشاره به اهمیت روز جهانی قدس گفت: در ۴۱ سال گذشته روز جهانی قدس زنگ خطر و هشداری برای رژیم صهیونیستی بود و راهپیمایی در این روز توانست همبستگی جهانی را علیه این رژیم ایجاد کند.

 حجت‌الاسلام و المسلمین علی‌اکبر ایمانی با بیان اینکه روز قدس ابتکار امام خمینی (ره) و استراتژی ایشان در قبال حذف رژیم صهیونیستی از منطقه غرب آسیا بود، بیان کرد: در 41 سال گذشته روز جهانی قدس زنگ خطر و هشداری برای رژیم صهیونیستی بود و راهپیمایی در این روز توانست همبستگی جهانی را علیه این رژیم ایجاد کند.
 
امام جمعه فردیس گفت: رژیم صهیونیستی تصمیم دارد کرانه غربی رود اردن را بر اساس طرح معامله قرن از آن خود کند، اما قطعا نخواهد توانست؛ چرا که این اقدام باعث می‌شود جبهه سازش‌کار فلسطینی مورد هجمه خود فلسطینان واقع شود و همه به مقاومت روی بیاورند.
    وی با بیان اینکه مردم فلسطین باید مسلح و علیه رژیم صهیونیستی وارد جنگ شوند بیان کرد: آمریکایی‌ها برای انتخابات خود به دنبال برگ برنده هستند، اما این کار نشدنی است و نخواهند توانست کرانه باختری را از آن خود کنند.
 
حجت‌الاسلام و المسلمین ایمانی گفت: امسال با توجه به شرایط بحران کرونا تظاهرات میلیونی نخواهیم داشت، اما روز قدس اثر معنوی خواهد داشت و امید است مردم فلسطین را علیه رژیم صهیونیستی متحد کند و جلوی زیاده خواهی این رژیم را بگیرند.

 

منبع: میزان

شناسنامه


کدخبر: ۲۲۱۰۸۱
تاریخ: ۱۳۹۹/۲/۳۰     ساعت: ۱۳ : ۲۶
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اخبار سیاسی       زیرسرویس: اخبار سیاسی
انتشار:
ارسال نظر


نام :*
ایمیل:
نظر :*
ارسال
نظرات


کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه خبری متعلق به سرزمین ارتباطات میباشد.
  • ۱۳۹۹ يکشنبه ۱۸ خرداد
  • ١٥ شوال ١٤٤١
  • Jun 07 2020