صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
محله خبر
موفقیت و کارآفرینی
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

همزمان با افتتاح دهکده یونیورسیاد ۲۰۱۹؛ پرچم فیزو و ایتالیا برافراشته شد

مقامات و صاحب نظران FISU بعد از ظهر جمعه برای افتتاح رسمی دهکده منحصر به فرد سی امین دوره یونیورسیاد در منطقه کامپانیا گرد هم آمدند.

مقامات و صاحب نظران از FISU  و CUSI (انجمن دانشجویان ایتالیایی)، منطقه کامپانیا و شهر ناپولی بعد از ظهر جمعه برای افتتاح رسمی دهکده منحصر به فرد سی امین دوره یونیورسیاد در منطقه کامپانیا گرد هم آمدند.

اولیگ ماتیسین، رئیس فدراسیون بین المللی المپیک، گفت: سی‌امین دوره یونیورسیاد به دلایل بسیاری منحصر به فرد خواهد بود که یکی از آنها دهکده بازی‌ها است. هرگز در تاریخ FISU ما دهکده‌ای در کشتی لوکس کروز  برای شرکت کنندگان آن هم‌ در یکی از زیباترین شهرهای جهان نداشتیم.

وی در ادامه افزود: امروز من فرصتی برای دیدار از هر دو کشتی داشتم. یک جای فوق العاده‌ای بود و  من شک ندارم که ورزشکاران ما بسیار هیجان زده خواهند شد. به عنوان مثال، من در حال حاضر مکان‌های بی شماری برای عکس‌ها و فیلم‌های Instagram فانتزی را نشان دادم. من خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم، در حال حاضر من در نظر دارم از شهردار دهکده درخواست کنم که اجازه بدهد یک یا دو روز در یکی از کشتی‌ها بمانم.

 لورنزو لنتینی، رئیس انجمن دانشجویان ایتالیا نیز گفت: من امیدوارم که دانشجویان  و ورزشکارانی که در این دو کشتی در دو هفته آینده زندگی کنند از آن لذت ببرند. در حال حاضر که اینجا حضور داریم و دهکده را افتتاح می‌کنیم بسیار خوشحال هستم زیرا این بخشی از کار سخت بود که در بیش از دو سال گذشته انجام شده است تا واقعیت ناپولی 2019 را به نمایش بگذارد.

در این مراسم پرچم‌های ایتالیا و FISU به طور رسمی در دهکده برافراشته شد.

سی امین دوره یونیورسیاد از 12 تا 23 تیر ماه در ناپل ایتالیا برگزار می‌شود.

 

منبع: تسنیم

شناسنامه


کدخبر: ۱۹۹۸۹۹
تاریخ: ۱۳۹۸/۴/۹     ساعت: ۱۰ : ۳۹
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اخبار ورزشی       زیرسرویس: اخبار ورزشی
انتشار:
ارسال نظر


نام :*
ایمیل:
نظر :*
ارسال
نظرات


کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه خبری متعلق به سرزمین ارتباطات میباشد.
  • ۱۳۹۸ سه شنبه ۱ مرداد
  • ٢٠ ذو القعده ١٤٤٠
  • Jul 23 2019