صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
محله خبر
موفقیت و کارآفرینی
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
با اسپانسری آمینا، اولین اپراتور رفاهی ایران

بدمینتون بازان ایران مدال های دو نفره جام فجر را درو کردند

بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی تنیس جام فجر با حضور ۱۴ تیم خارجی در شیراز به پایان رسید.

رقابت های بدمینتون جام فجر که آمینا نخستین اپراتور رفاهی ایران اسپانسرینگ آن را برعهده داشت با درخشش ملی پوشان کشورمان در بخش دو نفره به پایان رسید.
دیدار فینال بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجربعدازظهر دیروز ( جمعه )  در سالن شهید دستغیب شهرستان شیرازدر قمست دونفره ( تیمی ) و یک نفره برگزار شد و در پایان این رقابتها ملی پوشان بدمینتون کشورمان در قسمت دونفره توانستند مدال های طلا ، نقره و برنز را به خود اختصاص دهند و در قسمت یک نفره نیز بدمینتون بازی از کانادا به مقام قهرمانی دست یافت .

 

 دیدار فینال دو نفره مردان بین تیم دونفره ( امیر جباری و سروش اسکندری ) و تیم دونقره ( رضا شهبازی و مهران شهبازی ) برگزار شد که این دیدار در پایان با نتیجه 2 بر صفر به سود تیم دو نفره جباری و اسکندری به پایان رسید تا این دو ملی پوش کشورمان قهرمان جام فجر شوند. تیم دونفره  شهبازی ها هم دوم شد و مدال نقره را بدست آورد.
همچنین تیم دو نفره صالح سنگ تراش و محمد مهدی میرشکاری به همراه تیم دو نفره امیرحسین نورعلیان و محمد پایروند، مشترکا به مقام سوم مشترک دست یافتند و صاحب مدال برنز شدند.

 

در دیدار فینال یک نفره مردان نیز شنگ از کانادا به مصاف موریس از بلژیک رفت و این مسابقه در پایان با نتیجه 2 بر صفربه سود بازیکن کانادایی خاتمه یافت و وی به مقام قهرمانی قسمت یک  دست یافت .

 

موریس از بلژیک دوم شد و صاحب مدال نقره شد و شیراک سن از هند و واربر از اتریش به مقام سوم مشترک دست یافتند و مدالهای برنز را به گردن آویختند.

بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران به مناسبت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران با جوایز 25 هزار دلاری که حمایت مالی آن را (آمینا) نخستین اپراتور رفاهی ایران بر عهده داشت،  با شرکت 14 تیم کانادا ، برزیل ، امریکا ، افغانستان ، بلژیک ، بلغازستان ، اسلواکی ، اتریش ، هند ، پاکستان ، اسلند ، عراق ، اوکراین به  همراه ملی پوشان بدمینتون ایران به مدت 4 روز در سالن شهید دستغیب شهرستان شیراز برگزار شد.

شناسنامه


کدخبر: ۲۱۷۸۴۵
تاریخ: ۱۳۹۸/۱۱/۱۹     ساعت: ۱۷ : ۴
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اخبار ورزشی       زیرسرویس: اخبار ورزشی
انتشار:
ارسال نظر


نام :*
ایمیل:
نظر :*
ارسال
نظرات


کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه خبری متعلق به سرزمین ارتباطات میباشد.
  • ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ بهمن
  • ٢٣ جمادي الثانيه ١٤٤١
  • Feb 18 2020