صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
محله خبر
موفقیت و کارآفرینی
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

شفر از استقلال جریمه روزانه هم می‌گیرد!

شنیده‌ها حکایت از آن دارد که در رابطه با پرونده شفر، استقلال علاوه بر ۵۵۰ هزار دلار، باید تا زمان پرداخت اصل مبلغ، روزی ۴ هزار دلار نیز (البته از زمان قطعی شدن حکم) تحت عنوان جریمه روزانه به این مربی پرداخت کند.

پرونده شکایت وینفرد شفر از استقلال به‌معنای واقعی کلمه بغرنج شده و اگر طرف ایرانی حداکثر تا هفته اول شهریور نتواند این داستان را به سرانجام برساند، متأسفانه باید گفت اتفاقات تلخی در انتظارش خواهد بود. سرمربی اسبق استقلال از فیفا علیه این باشگاه حکم قطعی گرفته و عدم انجام تعهد تأکید شده توسط کمیته انضباطی فدراسیون جهانی موجب اتخاذ تصمیمات جدیدی می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به احتمال کسر امتیاز از استقلال اشاره کرد.
در همین خصوص شنیدیم جدا از رقم 550 هزار دلاری که استقلال محکوم به پرداخت شده، رقمی نیز تحت عنوان جریمه روزانه به این باشگاه تعلق می‌گیرد. براساس قوانین فیفا، پس از صدور یک رأی و قطعی شدن آن، به باشگاه بدهکار فرصتی بین یک ماه تا 45 روز برای پرداخت بدهی‌اش داده می‌شود، اما در خلال این فرصت به ازای هر روز، مبلغی تحت عنوان جریمه روزانه هم به اصل طلب اضافه خواهد شد و در نهایت رقم مذکور نیز باید به طور کامل تسویه حساب شود. شنیده‌ها حکایت از آن دارد که در رابطه با پرونده شفر، استقلال علاوه بر 550 هزار دلار، باید تا زمان پرداخت اصل مبلغ، روزی 4 هزار دلار نیز (البته از زمان قطعی شدن حکم) تحت عنوان جریمه روزانه به این مربی پرداخت کند.

 

منبع: خبر ورزشی

شناسنامه


کدخبر: ۲۲۵۳۹۲
تاریخ: ۱۳۹۹/۵/۸     ساعت: ۹ : ۲۹
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اخبار ورزشی       زیرسرویس: اخبار ورزشی
انتشار:
ÇÑÓÇá äÙÑÇÊ


äÇã :*
Çíãíá :
äÙÑ :*
ÇÑÓÇá
äÙÑÇÊ


استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
  • ۱۳۹۹ يکشنبه ۱۹ مرداد
  • ١٩ ذو الحجه ١٤٤١
  • Aug 09 2020