صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
محله خبر
موفقیت و کارآفرینی
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

پول‌های جمع‌آوری شده در جشن عاطفه‌ها کجا خرج می‌شوند؟

مدیرکل هماهنگی امور اجرایی مشارکت‌های کمیته امداد گفت: امسال بسته‌های لوازم التحریر ۴۰۰ هزار تومانی برای ۴۰۰ هزار دانش آموز تهیه می‌شود. بسته‌های لوازم التحریر سال گذشته به قیمت ۲۰۰ هزار تومان بود.

سید احسان گتمیریان، مدیرکل هماهنگی امور اجرایی مشارکت‌های کمیته امداد در پاسخ به این سوال که عواید جمع آوری کمک‌های مردمی در جشن عاطفه‌ها به چند دانش آموز نیازمند خواهد رسید گفت: برای 400 هزار دانش آموز نیازمند کمیته امداد جشن عاطفه‌های را برگزار می‌کنیم.

 

گتمیریان در ادامه بیان کرد: در مرحله دوم که مهر ماه برگزار می شود پاکت بین دانش آموز پخش می‌شود و به این صورت کمک‌ها باز هم جمع آوری و توزیع می شود.

مدیرکل هماهنگی امور اجرایی مشارکت‌های کمیته امداد در ادامه افزود: به این صورت نیست که روی کمک مردم متوقف باشیم. متوقف نیستیم روی کمک مردمی و با استفاده از سایر روش‌ها هم به این دانش آموزان کمک می‌کنیم.

بسته های لوازم التحریر برای 21 هزار دانش آموز مناطق سیل زده

وی در ادامه بیان کرد: به عنوان مثال با امضای تفاهم نامه با یک شرکت برای 21 هزار دانش آموز مناطق سیل زده بسته لوازم التحریر توسط این شرکت بین دانش آموزان منطق محروم 4 استان سیل زده گلستان خوزستان خراسان شمالی و لرستان در حال توزیع است.

وی در ادامه درباره تعداد دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد گفت: 400 هزار دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد داریم.

بسته‌های لوازم التحریر 400 هزار تومانی

گتمریان در پاسخ به این سوال که برای آغاز سال تحصیلی جدید بسته های لوازم التحریر در بین دانش آموزان مناطق محروم با چه ارزشی توزیع خواهند شد اظهار کرد: امسال بسته‌های لوازم التحریر 400 هزار تومانی برای 400 هزار دانش آموز تهیه می‌شود. بسته‌های لوازم التحریر سال گذشته به قیمت 200 هزار تومان بود.

منبع: مشرق/میزان
شناسنامه


کدخبر: ۲۱۰۲۲۴
تاریخ: ۱۳۹۸/۶/۱۷     ساعت: ۹ : ۱
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اخبار اقتصادی       زیرسرویس: اخبار اقتصادی
انتشار:
ارسال نظر


نام :*
ایمیل:
نظر :*
ارسال
نظرات


کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه خبری متعلق به سرزمین ارتباطات میباشد.
  • ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۷ شهريور
  • ١٨ محرم ١٤٤١
  • Sep 18 2019