صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
محله خبر
موفقیت و کارآفرینی
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

طوفان در آمریکا ۲۵ کشته بر جای گذاشت

همزمان با رقابت های درون حزبی دموکرات ها در سه شنبه بزرگ، وقوع چند گردباد سهمگین در شهر نشویل ایالت تنسی آمریکا و مناطق اطراف آن دست کم ۲۵ کشته بر جای گذاشته و موجب تخریب بسیاری از خانه ها شده است.

همزمان با رقابت های درون حزبی دموکرات ها در سه شنبه بزرگ، وقوع چند گردباد سهمگین در شهر نشویل ایالت تنسی آمریکا و مناطق اطراف آن دست کم 25 کشته بر جای گذاشته و موجب تخریب بسیاری از خانه ها شده است.

ویلیام لی، فرماندار تنسی در کنفرانسی خبری اظهار داشت تیم های امدادی در حال جستجوی ساختمان های ویران شده هستند و انتظار می رود تعداد کشته ها افزایش یابد. «امروز یک روز غمبار برای ایالت ماست. تاکنون مرگ 25 نفر تایید شده است.» وی از ارزیابی مجموع تعداد کشته ای این طوفان خودداری کرد. 19 تن از 25 قربانی این طوفان از منطقه پاتنوم در شرق نشویل هستند.

سازمان ملی هواشناسی آمریکا گفته 8 گردباد ایالت های میزوری، تنسی و کنتاکی را در نوردیده اند. در اثر این گردبادها دست کم 30 نفر دیگر نیز زخمی شده اند. به گفته ویلیام سوان، رئیس سازمان آتشنشانی، در شهر نشویل حدود 48 ساختمان ویران شده و بسیاری دیگر از خانه ها نیز آسیب جدی دیده اند. همچنین برق ده ها هزار نفر در این منطقه قطع شده است. طوفان نیمه شب شهر 691 هزار نفری نشویل را در نوردیده و موجب غافلگیری مردم شده است.

در خیابان های شهر نشویل، خودروهای صدمه دیده، بقایای خانه های تخریب شده و تیرهای برق سرنگون شده مانع از تردد خودروهای امدادی شده اند. شهروندان نیز در حال بیرون کشیدن وسیله های خود از میان خانه های تخریب شده شان هستند.

 

منبع: خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز،

شناسنامه


کدخبر: ۲۲۰۹۱۲
تاریخ: ۱۳۹۸/۱۲/۱۴     ساعت: ۱۰ : ۲۱
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اخبار اقتصادی       زیرسرویس: اخبار اقتصادی
انتشار:
ارسال نظر


نام :*
ایمیل:
نظر :*
ارسال
نظرات


کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه خبری متعلق به سرزمین ارتباطات میباشد.
  • ۱۳۹۹ يکشنبه ۱۰ فروردين
  • ٤ شعبان ١٤٤١
  • Mar 29 2020