صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
فرهنگی و هنری
بین الملل
محله خبر
فناوری
وب گردی
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

خروج مرغ از تهران ممنوع شده است؟

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: ستاد تنظیم بازار این استان، هیچ تصمیمی مبنی بر جلوگیری از خروج گوشت مرغ از تهران اتخاذ نکرده و با هر گونه ممانعت از جابجایی گوشت بین استان ها مخالف است.

حشمت الله عسگری دیروز جمعه  ضمن تکذیب موضع اتحادیه مرغداران گوشتی پایتخت در خصوص ممنوعیت خروج مرغ از تهران اعلام کرد: بطور اساسی تامین و تنظیم بازار انواع کالاها، کشوری دیده می شود و هر گونه ممانعت توسط استان خاص باعث مقابله به مثل و خدشه دار شدن کل زنجیره تامین می شود.

وی یادآورشد: هر استان  فقط در تولید چند قلم کالا می تواند خودکفا باشد و در باقی کالاها از دیگر استان ها وارد کننده است.

عسگری تاکید کرد: ممانعت از جابجایی کالا میان استان ها بازار را آشفته خواهد کرد و در روند تامین و عرضه محصولات مورد نیاز مردم اختلال ایجاد می کند.

به گزارش ایرنا، پیش از این عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران اعلام کرده بود که تهران توانایی تولید فقط هشت درصد از گوشت مرغ مورد نیاز خود را دارد و باقی محصول را باید از سایر استان ها وارد کند.

از شامگاه گذشته خبری در سایت های مختلف به نقل از مدیر عامل اتحادیه مرغداران گوشتی پایتخت مبنی بر ممنوعیت از صادرات گوشت مرغ از تهران در حال انتشار و باز نشر است که این خبر از سوی استانداری تکذیب و رد شد.

 

منبع: ایرنا

شناسنامه


کدخبر: ۲۴۵۸۷۸
تاریخ: ۱۳۹۹/۱۲/۲     ساعت: ۱ : ۴۶
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اقتصادی       زیرسرویس: اقتصادی
انتشار:
ÇÑÓÇá äÙÑÇÊ


äÇã :*
Çíãíá :
äÙÑ :*
ÇÑÓÇá
äÙÑÇÊ


استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
  • ۱۳۹۹ دوشنبه ۱۸ اسفند
  • ٢٤ رجب ١٤٤٢
  • Mar 08 2021