صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
فرهنگی و هنری
بین الملل
محله خبر
فناوری
وب گردی
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

صداهای گوش‌خراشی از پلی‌استیشن ۵ به گوش می‌رسد!

برخی از کاربران پلی‌استیشن ۵ گزارش‌هایی از وجود صداهای بلند در کنسول ارائه داده‌اند.

سه روز پیش سرانجام کنسول پلی‌استیشن 5 به صورت رسمی عرضه گردید و بسیاری از افراد به کنسول نسل جدید خود دسترسی پیدا کردند. معمولاً کنسول‌های نسل جدید در زمان عرضه از مشکلاتی رنج می‌برند و به نظر می‌رسد این امر در مورد کنسول‌های نسل نهمی نیز صدق می‌کند.

اخیراً برخی از کابران پلی‌استیشن 5 گزارش‌هایی در خصوص وجود صداهای بلند و برخی دیگر از صداها در این کنسول نسل جدید ارائه دادند. برخی این نویزها را ناشی از صدای درایو دیسک پلی‌استیشن 5 می‌دادند، اما افرادی که نسخه‌ی دیجیتالی این کنسول را دارند نیز صداهایی را گزارش داده‌اند. همچنین گفته می‌شود این صداها ناشی از صدای سیم‌پیچ است که برای آن جای نگرانی وجود ندارد. در حقیقت اکثر افراد حتی در هنگام تجربه‌ی بازی متوجه این موضوع نمی‌شوند زیرا به طور معمول صدا بلندتر از خود بازی‌ها نیست. با این حال برخی از کاربران گزارش داده‌اند که کنسول‌های پلی‌استیشن 5 آن‌ها به قدری بلند هستند که باعث حواس پرتی می‌شوند.

در حال حاضر هیچ راه‌حلی برای رفع مشکل صدا وجود ندارد. برخی از کاربران آنلاین گزارش داده‌اند این مورد خود به خود از بین می‌رود. برخی دیگر معتقدند که این امر به دلیل محل قرارگیری کنسول پلی‌استیشن ایجاد شده است. با توجه به بلندی صدای کنسول های نسل قبلی، این مشکل برای دارندگان اولیه‌ی پلی‌استیشن 5 جای نگرانی ندارد به نظر نمی رسد که هیچ مسئله‌ی فنی بزرگ و بیش از حد آزار دهنده باشد.

صدای بلند پلی‌استیشن 5 تنها مشکلی نیست که برخی از کابران گزارش داده‌اند. به نظر می‌رسد حالت استراحت این دارای مشکلات زیادی است ، به ویژه در هنگام استفاده از آن در بازی Marvel’s Spider-Man Remastered این مورد دیده می‌شود. به نظر می‌رسد که حالت استراحت پلی‌استیشن 5 باعث می‌شود تا افراد مجبور باشند فضای ذخیره‌سازی کنسول خود را بازیابی کنند.

به طور کلی کنسول‌های جدید در زمان عرضه با مشکلات مختلفی مواجه هستند. اخیراً نیز گزارش‌هایی در خصوص مشکلات کنسول اکس‌باکس سری اکس توسط کاربران ارائه شدند. در هر صورت مشکلات این کنسول‌ها به مرور زمان برطرف خواهند شد.

 

منبع: گیم فا

شناسنامه


کدخبر: ۲۳۴۶۱۵
تاریخ: ۱۳۹۹/۸/۲۶     ساعت: ۸ : ۵۹
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: فناوری       زیرسرویس: فناوری
انتشار:
ÇÑÓÇá äÙÑÇÊ


äÇã :*
Çíãíá :
äÙÑ :*
ÇÑÓÇá
äÙÑÇÊ


استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
  • ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۱ آذر
  • ١٥ ربيع الثاني ١٤٤٢
  • Dec 01 2020