صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

چین نام اسرائیل را از نقشه‌های آنلاین حذف کرد

پایگاه خبری وال استریت روز سه شنبه در گزارشی نوشت: با افزایش وخامت درگیری در غزه، چین، نام اسرائیل را از نقشه‌های آنلاین خود حذف کرده است.

به نقل از این رسانه آمریکایی، کاربران گزارش داده اند که شرکت های نقشه دیجیتال آنلاین مانند «بایدو» و «علی بابا»، رژیم صهیونیستی را به عنوان یک دولت در سیستم های خود حذف کرده اند.
بر اساس این گزارش، در حال حاضر نقشه های آنلاین در چین اسامی اردن، مصر و کشورهای همسایه را نشان می دهد ولی نامی از اسرائیل در این نقشه نیست.
نقشه‌های دیجیتال روی بایدو نیز مرزبندی بین اسرائیل و سرزمین‌های دیگر را نشان می‌دهد، اما آن را مشخص نمی‌کند.

به گزارش ایرنا، نیروهای مقاومت فلسطین روز شنبه 15 مهرماه برابر با هفتم اکتبر 2023 عملیات غافلگیر کننده‌ای با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اشغالگر قدس آغاز کردند و این رژیم برای تلافی و جبران شکست خود و توقف عملیات مقاومت، تمام گذرگاه‌های نوار غزه را بسته و در حال بمباران این منطقه است.

وزارت بهداشت فلسطین در غزه، شمار شهدای حملات رژیم صهیونیستی به این باریکه را طی 23 روز (تا دیروز) بیش از هشت هزار نفر اعلام کرده که 70 درصد آنها را کودکان و زنان تشکیل می دهد. شمار زخمی‌ها نیز بیش از20 هزار نفر و تعداد مفقودی‌ها هم 2 هزار نفر گزارش شده است.

 

منبع: ایرنا

شناسنامه


کدخبر: ۲۷۰۴۸۴
تاریخ: ۱۴۰۲/۸/۱۲     ساعت: ۹ : ۵۹
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: بین الملل       زیرسرویس: بین الملل
انتشار:
ÇÑÓÇá äÙÑÇÊ


äÇã :*
Çíãíá :
äÙÑ :*
ÇÑÓÇá
äÙÑÇÊ


استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
  • ۱۴۰۲ دوشنبه ۱۴ اسفند
  • ٢٣ شعبان ١٤٤٥
  • Mar 04 2024