صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
فرهنگی و هنری
بین الملل
محله خبر
فناوری
وب گردی
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

واکنش رئیسی به جعل خبر واردات و توزیع واکسن فایزر

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: جعل خبر درباره واردات و توزیع واکسن فایزر مضحک است، دشمنان نظام مدام به دنبال نشر خبر‌های جعلی هستند

علیرضا رییسی در یک گفت‌وگوی تلویزیونی گفت: واکسیناسیون کرونا طبق برنامه و فقط در شبکه بهداشتی و درمانی وزارت بهداشت انجام خواهد شد، هیچ مسئول و هیچ فردی خارج از برنامه واکسیناسیون ملی واکسن نخواهد زد و مردم به خبر‌های جعلی توجه نکنند.
وی ادامه داد: مطمئن باشید رسانه‌های معاند و دشمنان نظام از این خبر‌های مضحک و خنده دار را منتشر می‌کنند و خوشحالیم که دشمنان نظام نادان و کم عقل هستند. یک روز گفتند، بیماری را در ایران دیر اعلام کردند، یک روز گفتند، بیماری در ایران چقدر بالاست، حالا خودشان درگیر هستند، بعد گفتند چرا واکسن نمی‌خرید و کمپین واکسن بخرید راه انداختند. همه این‌ها تمام شد، حالا دنبال این خبر‌های جعلی افتاده اند که واکسن فایزر وارد شده یا از این قبیل خبر‌های مضحک.

رییسی گفت: وزارت بهداشت برای واکسیناسیون برنامه دارد و هیچ فردی و هیچ مسئولی خارج از برنامه تدوین شده واکسن نمی‌زند، حتی برای ویال‌های خالی واکسن‌های تزریق شده هم برنامه داریم. ویال‌های خالی واکسن هم طبق پروتکل معدوم می‌شوند، بنابراین حتی ویال خالی واکسن هم دست هیچ کسی در ایران دیده نخواهد شد.

 

منبع: میزان

شناسنامه


کدخبر: ۲۴۵۸۰۳
تاریخ: ۱۳۹۹/۱۱/۲۷     ساعت: ۰ : ۴۷
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: وب گردی       زیرسرویس: وب گردی
انتشار:
ÇÑÓÇá äÙÑÇÊ


äÇã :*
Çíãíá :
äÙÑ :*
ÇÑÓÇá
äÙÑÇÊ


استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
  • ۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۴ اسفند
  • ٢٠ رجب ١٤٤٢
  • Mar 04 2021