صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
دکتر حاج حسینی:

مردم جمعه در پای صندوق رای حماسه می‌سازند

قائم مقام ستاد کشوری و رییس ستاد مهر و ماه دکتر قالیباف گفت: در انتخابات حضور مردی که از جنس مردم است و عمری برای مردم خدمت کرده مایه افتخار است او از ابتدای شکل گیری نظام جمهوری اسلامی در ایران تلاش کرده و در جبهه های حق علیه باطل و جنگ تحمیلی حضور داشته است.

به گزارش سرزمین ارتباطات، دکترسید داودحاج حسینی اظهار کرد: دکتر قالیباف  بعد از جنگ تحمیلی به عنوان سردار سرافراز در سراسر  سرزمین ایران اسلامی مشغول خدمت بوده و با افتخار همچنان در کنار رهبر انقلاب مشغول به خدمت است.

قائم مقام ستادمهر و ماه  در ادامه خاطر نشان کرد: همیشه لبخند زیبا بر لب این مرد سردار و سرافراز هست او مردیست  که با حضورش در ریاست جمهوری اتفاق بسیار مبارکی را برای قشر جوان تحصیلکرده، دردمند و ضعیف این جامعه رقم خواهد زد.

داود حاج حسینی گفت: از مردم عزیز درخواست دارم که پای صندوق های رای حضور داشته باشند و شرکت کنند، حضور مردم عزیز و بزرگوار برای استوار ماندن پایه های جمهوری اسلامی برکتی است.

وی افزود: ما در این کشور عزیز زندگی می کنیم پس با حضور خود خشتهای این خانه بزرگ و عظیم را  می سازیم.

قائم مقام ستاد کشوری تاکید کرد: بیاییم به مردم کشورهای دیگر  بگوییم ما هستیم و به دنیا ثابت کنیم مردم ایران غیور هستند.

دکتر سید داود حاج حسینی در پایان گفت: با حضور خود می توانیم اتفاقات بزرگی را برای کشور عزیزمان رقم بزنیم پس باید در این انتخابات شرکت کنیم و بیاییم آینده کشور را خود قلم بزنیم و به مردم کشورهای دیگر هم بگوییم ما هستیم و به دنیا ثابت کنیم مردم ما غیور هستند.

شناسنامه


کدخبر: ۲۷۳۶۳۸
تاریخ: ۱۴۰۳/۴/۶     ساعت: ۱۲ : ۲۹
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: برگزیده       زیرسرویس: برگزیده
انتشار:
ÇÑÓÇá äÙÑÇÊ


äÇã :*
Çíãíá :
äÙÑ :*
ÇÑÓÇá
äÙÑÇÊ


استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
  • ۱۴۰۳ چهارشنبه ۲۷ تير
  • ١٠ محرم ١٤٤٦
  • Jul 17 2024