آخرين مطالب

۱۳۹۹/۱۱/۹ - ۱۱ : ۷

آقای روحانی! اتهامات شما زیاد است

« آقای روحانی! اتهامات شما زیاد است » عنوان یادداشت روزنامه فرهیختگان به قلم حسین کچویان است که می‌توانید آن را در ادامه بخوانید:
۱۳۹۹/۱۱/۹ - ۱۱ : ۷

مسئولان خطاکار بخوانند!

« مسئولان خطاکار بخوانند! » عنوان یادداشت روز در روزنامه خراسان به قلم سید صادق غفوریان است که می‌توانید آن را در ادامه بخوانید:
۱۳۹۹/۱۱/۹ - ۱۱ : ۷

قانون ملاک است نه منافع جناحی

« قانون ملاک است نه منافع جناحی » عنوان سرمقاله روزنامه حمایت نوشته حسین ارجلو است که می‌توانید آن را در ادامه بخوانید:
۱۳۹۹/۱۱/۹ - ۱۰ : ۳۵

آشنایی با رقبای نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱

در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا، نمایندگان کشورهای هند و اردن برای اولین بار به‌صورت ثابت از مرحله گروهی رقابت‌ها، به مصاف رقبا خواهند رفت.
۱۳۹۹/۱۱/۹ - ۱۰ : ۳۴

آمادگی سوئیس برای بازگرداندن آثار تاریخی به یغمارفته ایران

رییس‌کل موزه ملی ایران یک ماه پس از بازگشت «آجرهای محوطه قلایچی بوکان» به کشور، از برگزاری نمایشگاهی با همین عنوان در آینده خبر داد و سفیر سوئیس نیز برای همکاری با ایران در زمینه استرداد دیگر آثار تاریخی به یغمارفته کشورمان اعلام آمادگی کرد.
۱۳۹۹/۱۱/۹ - ۱۰ : ۳۴

آمادگی مشروط روسیه برای مذاکره با آمریکا

سخنگوی کرملین دیروز (چهارشنبه) گفت، هنوز مقداری زمان تا خروج واقعی روسیه از پیمان آسمان‌های باز باقی مانده است، بنابراین گفت‌وگو با ایالات متحده چنانچه آنها آمادگی نشان دهند، ممکن است.
۱۳۹۹/۱۱/۹ - ۱۰ : ۳۳

کد‌ بورسی‌ها به ۵۷ میلیون عدد رسید

رئیس سابق سازمان بورس گفت: تعداد کد‌های بورسی ابتدا ۱۰ میلیون بود و در مجموع با سهامداران عدالت به ۵۷ میلیون رسیده است.
۱۳۹۹/۱۱/۹ - ۱۰ : ۳۱

تشکیل ۳۰۰ گروه امر به معروف و نهی از منکر در سپاه تهران

معاون اجتماعی سپاه تهران گفت: حکم فعالیت برای 300 گروه آمر به معروف و ناهی از منکر صادر شده است و مورد حمایت قضایی و حقوقی قرار گرفته اند.
۱۳۹۹/۱۱/۹ - ۱۰ : ۳۱

قیمت واقعی آهن یک پنجم قیمت بازار!

رئیس سابق اتحادیه فروشندگان آهن از افزایش دوباره قیمت میلگرد و آهن خبر داد و گفت: قیمت آهن نسبت به هفته گذشته بین ۵ تا ۱۰ درصد افزایش یافته است. قیمت میلگرد ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان است. معتقدیم آهن و تیرآهن تا پایان سال ارزان نمی‌شود.
۱۳۹۹/۱۱/۹ - ۱۰ : ۳۰

مشخصات چک‌های جدید

سخنگوی اجرای قانون جدید چک در مصاحبه‌ای تلویزیونی، ویژگی‌‌های ظاهری چک‌های جدید و لزوم ثبت آنها در سامانه صیاد بانک مرکزی را تشریح کرد.
۱۳۹۹/۱۱/۸ - ۱۷ : ۱۷

رئیس سازمان بورس مشخص شد

سکانداری سازمان بورس و اوراق بهادار، به علی دهقان دهنوی، معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی رسید.
۱۳۹۹/۱۱/۸ - ۱۷ : ۱۷

افزایش سرقت در دی ماه به خاطر قطعی برق معابر

رئیس پلیس آگاهی با بیان اینکه خاموشی معابر و بزرگراه‌ها در افزایش سرقتها به ویژه سرقتهای خرد تأثیر دارد، گفت: در دی ماه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته سرقتها ۱۸ درصد افزایش داشته است.
۱۳۹۹/۱۱/۸ - ۱۷ : ۱۶

ویژگی‌های جدید دوربین سری وان‌ پلاس 9 فاش شد

گوشی‌های وان‌پلاس به دلیل ضعف در حوزه‌ی عکاسی با انتقاد زیادی مواجه می‌شوند ولی به‌تازگی این شرکت توجه خود را به این موضوع افزایش داده است. حالا متخصصین سایت XDA-Developers با بررسی جدیدترین نسخه‌ی اپلیکیشن دوربین وان‌پلاس، ویژگی‌های جدیدی را پیدا کرده‌اند که به احتمال زیاد راهی گوشی‌های سری وان‌پلاس ۹ خواهند شد.
۱۳۹۹/۱۱/۸ - ۱۷ : ۱۶

وزارت صمت: مشکلات بازار روغن تقصیر مجلس است

شرکت بازرگانی دولتی اعلام کرد که براساس تحلیل انجام شده مشکل پیش آمده در بازار روغن در نتیجه آثار انتظارات تورمی ناشی از اطلاع رسانی درباره آزاد سازی نرخ ارز کالاهای اساسی در کمیسیون تلفیق مجلس طی بررسی بودجه سال 1400 است که با افزایش فشار تقاضا بازار را از تعادل خارج کرده است.
۱۳۹۹/۱۱/۸ - ۱۷ : ۱۶

منشاء ۴۵ درصد بوی نامطبوع پایتخت مشخص شد

معاون رئیس جمهور با بیان اینکه سهم آرادکوه در انتشار بوی نامطبوع جنوب پایتخت ۴۵ درصد است، گفت: مجتمع دفع و ‌پردازش ‌پسماند آرادکوه به‌منظور کاهش شدت بوی نامطبوع جنوب شهر تهران تا پایان دولت دوازدهم تعیین تکلیف می‌شود.
۱۳۹۹/۱۱/۸ - ۸ : ۵۵

بلومبرگ: صادرات نفت ایران رو به افزایش است

تارنمای خبرگزاری آمریکایی بلومبرگ نوشت که همزمان با افول کارزار فشار حداکثری دولت سابق آمریکا علیه ایران، صادرات نفت این کشور در حال افزایش است.
۱۳۹۹/۱۱/۸ - ۸ : ۵۵

گلایه فائوچی از اظهارات احمقانه ترامپ

یک مقام آمریکایی در مصاحبه‌ای، با یاد‌آوری اظهارات ترامپ درباره فواید مواد ضدعفونی کننده در درمان کرونا گفت نگران بوده که مردم بعد از صحبت‌های او کاری خطرناک و احمقانه انجام دهند.
۱۳۹۹/۱۱/۸ - ۸ : ۵۵

لاوروف: روابط ایران و روسیه مستقل از امیال آمریکا است

وزیر خارجه روسیه در کنفرانس خبری مشترک با وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران در خصوص بازگشت مجدد ایالات متحده به برجام ابراز امیدواری کرد و گفت که روابط ایران و روسیه مستقل از هوی و هوس و امیال ایالات متحده است.
۱۳۹۹/۱۱/۸ - ۸ : ۵۵

عوامل غیبی مانع افزایش تولید نفت کشور

وزیر نفت درباره اینکه چه افرادی اجازه نمی‌دهند تولید نفت ایران از ۴ میلیون بشکه در روز فراتر رود، گفت: عوامل غیبی. آنها اراده قوی دارند و اراده آنها الزام‌هایی هم دارد و نمی‌گذارند.